Anasayfa Google Gmail Doğrulama Kodu Eski Numarama Gidiyor

Gmail Doğrulama Kodu Eski Numarama Gidiyor

Yazar: Eren "Lazarus" Akkuş
gmail doğrulama kodu eski numarama gidiyor

Gmail doğrulama kodu eski numarama gidiyor sorunu ile birçok kullanıcı karşılaşmakta. Bu durum bazen çok can sıkıcı olsa da bunun çözümü mevcut. Aşağıda sizlere çözümlerden bahsedeceğiz.

Eğer telefon numaranızı değiştirdiyseniz ve kod istediğinizde ise hala eski numaraya gidiyorsa bunun açıklaması basittir. Google güvenlik amacıyla yapılan değişiklikleri çalınma ihtimaline karşın hemen uygulamaz. Bunun için belli bir süre yoktur lakin değiştirdikten 48 saat ve 2 hafta arasında bu değişiklik hesaba tanımlanır.

Sorunuzu Bana sormak 2 saat içinde yanıt almak için hemen Tıklayın veya bu linke gidin. (https://www.erenakkus.com/google-urunleri-destek-forumu/)

Öncelikle belli bir süre bekledikten sonra her gün belli aralıklarla kod istemelisiniz. Eğer hala olmuyorsa sorunu Google Gmail Resmi Forumunda Sorarak Destek Alabilirsiniz.

Gmail Doğrulama Kodu Eski Numaraya Gidiyorsa Yapmanız Gerekenler

  • 48 saat ile 2 hafta arası bekleyiniz.
  • Bu süre zarfında düzenli olarak kodu isteyerek kontrol ediniz.
  • 2 hafta sonunda olmadıysa Google Destek Forumundan Destek isteyiniz.

Neden Bu Kadar Güvenlik ? – Gmail doğrulama kodu eski numarama gidiyor

Bu sorunda telefon numarasının tanımlanmamasının sebebi şudur:

Hesabınız çalınıp şifresi değiştirildiğinde bu kurtarma adımlarını hemen kullanarak hesabınızı kurtarabilsin diye Google böyle harika bir önlem almıştır. Google güvenlğe önem veren bir şikettir bu sebeple her türlü önlemleri almaktadır. Eğer sizde sağlam şifre koyduysanız gerisini Google’ye bırakın çünkü korsanlar ele geçiremeyeceklerdir.

Google Kullanıcı Güvenliği için şöyle demiştir :

Sektöre yön veren güvenlik çözümlerimizle sizi internette koruyoruz.

Spam, kötü amaçlı yazılım ve virüs gibi tehditlerin tespit edilerek size ulaşmasını engellemek için sunduğumuz ürün ve hizmetlerin tümü, yerleşik güvenlik teknolojileriyle korunmaktadır. Ayrıca bu güvenlik teknolojileri, iş ortaklarımız ve diğer taraflarla da paylaşılmaktadır. Böylece internette herkesin daha güvende olmasını sağlayacak sektörel standartların yükseltimesine katkı sağlamaktayız.

Kaynak : https://safety.google/security/

Sorularınız mı var O zaman yorum yaparak veya bu sayfaya giderek bana sorunuzu sorarsanız sizlere destek olmaktan mutluluk duyarım.

Bunlara da Göz atabilirsiniz:

You may also like

5 Yorumlar

Ahmet Nisan 19, 2021 - 5:20 pm

Sorunum çözüldü teşekkürler.

Cevap Yaz
Uzay Madenciliği - Asteroit Madenciliği Nedir - Eren Akkuş™ Nisan 26, 2021 - 1:15 am

[…] Gönderiler Uzay Madenciliği Nasa Doğum Günü Fotoğrafı Bir Sonraki Ay Tutulması Ne Zaman Gmail Doğrulama Kodu Eski Numarama Gidiyor Bağlantınız Gizli Değil Hatası Çözümü – Google Chrome Nasa Uzay Aracı Canlı Yayın […]

Cevap Yaz
Silinen Google Hesabını Geri Alma - Gmail , Youtube - Eren Akkuş™ Mayıs 7, 2021 - 3:12 am

[…] Geri Alma Uzay Madenciliği Nasa Doğum Günü Fotoğrafı Bir Sonraki Ay Tutulması Ne Zaman Gmail Doğrulama Kodu Eski Numarama Gidiyor Bağlantınız Gizli Değil Hatası Çözümü – Google Chrome Nasa Uzay Aracı Canlı Yayın […]

Cevap Yaz
Adsense Değerli Envanter İçerik Yok - Eren Akkuş™ Mayıs 31, 2021 - 7:56 pm

[…] Geri Alma Uzay Madenciliği Nasa Doğum Günü Fotoğrafı Bir Sonraki Ay Tutulması Ne Zaman Gmail Doğrulama Kodu Eski Numarama Gidiyor Bağlantınız Gizli Değil Hatası Çözümü – Google […]

Cevap Yaz
E Posta Adresimi Unuttum - E Posta Adresi Kurtarma - Eren Akkuş™ Haziran 8, 2021 - 9:26 pm

[…] Gmail Doğrulama Kodu Eski Telefonuma Gidiyor […]

Cevap Yaz

Yorum Yap...

Bildirimleri Aç    Teşekkürler